Parafia pw. św. Wojciecha
Sadki

Intencje mszalne

Intencje na miesiąc Czerwiec 2024

Intencje na inne miesiące

Niedziela, 16 Czerwca 2024


00:00
Niedziela 16.06
08.00 + Władysława, Gracjan Danielek, ++z rodziny
+ Dariusz Burzyński (1 rocz.)
11.00 + Henryk Bolinger (z okazji urodzin) – od córki Anity
+ Jan, Maria, Leon Cyganek, Irena, Eugeniusz Styba
16.00 z okazji 50. rocznicy ślubu Krystyny i Stanisława Filipek i 18. rocznicy urodzin Elizy
z okazji 5. rocznicy ślubu Bartka i Weroniki Lemańskich

Wtorek 18.06
18.00 + Weronika (44 rocz.), Edward
+ Stanisław Nurski (od córki Moniki z rodziną)

Środa 19.06
17.00 + Zofia, Bronisław Ryczek, Jadwiga, Franciszek Kosmatka
+ Barbara Oszczak (9 rocz.)
18.00 w intencji młodzieży przystępującej do bierzmowania

Czwartek 20.06
18.00 + Dariusz Król, Janusz Ptak
+ Maria (od męża z dziećmi), Genowefa, Władysław Rodzeń, Bronisław, Aleksandra Żmudzińscy, Lucyna Dobosz

Piątek 21.06
18.00 + Kazimierz Kukliński (z okazji Dnia Ojca), ++Kuklińscy, Grduszak
Dziękczynna z okazji urodzin
W int. Szymona o łaskę pokrzepienia na duchu i powrót do zdrowia

Sobota 22.06
17.00 z okazji 70. rocznicy urodzin Męża
Z okazji 30. rocznicy ślubu Małgorzaty i Andrzeja

Niedziela 23.06
08.00 + Kazimierz Łuczyk (od dzieci)
+ Franciszek Hałajdziak, Tadeusz Niedbalski (z okazji Dnia Ojca)
11.00 + Józef Tomaszewski (Dzień Ojca)
+ Jan Hałajdziak (od dzieci z rodzinami)
+ Jan Kowalczykiewicz (4 rocz.) – od dzieci z rodzinami z ok. urodzin i imienin
16.00 ++ Jackowscy
+ Jan (rocz.), Dorota Nitka
+ Małgorzata Komasa, Marcin

Niedziela, 09 Czerwca 2024


00:00
Niedziela 09.06
08.00 + Iwona Grochowska (rocz.), Genowefa, Roman, Piotr, Karol, Teofil Murzyn
+ Jerzy Maison (od siostrzenicy Anny z rodziną)
11.30 + Bogdan Musiał
+ Anna, Maria Wiśniewscy, ++ z rodziny
16.00 + Leszek Redlak, ++ dziadkowie (od bratanicy Oli)
+ Jan (rocz.), Dorota Nitka, ++ Wawrzon, Nitka, Paproccy, Czelińscy, Wróblewscy

Wtorek 11.06
18.00 w pewnej intencji

Środa 12.06
18.00 + +Jankowscy, Burzyńscy, Jarosław Poliński, Antoni Marczak
+ Marianna, Jan, Wacław, Jerzy, Wojciech, Hilary, Maria Giczela, Janusz, Maria, Jan Maćkowiak

Czwartek 13.06
19.30(!) + członkinie Żywego Różańca z I Róży
+ Wacława, Stanisław Konoweccy

Piątek 14.06
18.00 + Józef Tomaszewski
+ dusze w czyśćcu

Sobota 15.06
15.30 ślubna
17.00 + Ryszard Grosman, Grosman, Płaczek
+ Serafin, Marianna Fertykowscy, Jan, Władysław Trępała

Niedziela 16.06
08.00 + Władysława, Gracjan Danielek, ++z rodziny
+ Dariusz Burzyński (1 rocz.)
11.00 + Henryk Bolinger (z okazji urodzin) – od córki Anity
+ Jan, Maria, Leon Cyganek, Irena, Eugeniusz Styba
16.00 z okazji 50. rocznicy ślubu Krystyny i Stanisława Filipek i 18. rocznicy urodzin Elizy
z okazji 5. rocznicy ślubu Bartka i Weroniki Lemańskich

Niedziela, 02 Czerwca 2024


00:00
Niedziela 02.06
08.00 + polecani w wypominkach
11.00 + polecani w wypominkach
16.00 + polecani w wypominkach

Poniedziałek 03.06
03.06 + Maria Leśniewska
+ Elżbieta Dziadosz (od ul. Krótkiej, Wyrzyskiej, Przemysłowej)

Wtorek 04.06
18.00 dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu

Środa 05.06
18.00 + Józef Dorosz (3 rocz.)
+ Krzysztof Nikanów (10 rocz.)

Czwartek 06.06
18.00 + + Moszyńscy, Bembnista
+ Edward Pawlewski (rocz. śmierci), ++ z rodziny

Piątek 07.06
18.00 + Bogdan Wiśniewski (rocz. śmierci), ++ rodzice
+ Maria Permus (rocz.)

Sobota 08.06
16.00 z okazji 50.rocz. ślubu
17.00 + Jerzy Maison (70 rocz.urodzin)


Niedziela 09.06
08.00 + Iwona Grochowska (rocz.), Genowefa, Roman, Piotr, Karol, Teofil Murzyn
+ Jerzy Maison (od siostrzenicy Anny z rodziną)
11.30 + Bogdan Musiał
+ Anna, Maria Wiśniewscy, ++ z rodziny
16.00 + Leszek Redlak, ++ dziadkowie (od bratanicy Oli)

.

Spowiedź

Pół godziny przed Mszą świętą

MSZE ŚWIĘTE

Kościół Parafialny w Sadkach
Niedziela: 8.00,  11.00, 16.00
Dni powszednie: 18.00 (w lipcu i sierpniu porządek wakacyjny)
Sobota godz.17.00
Święta zniesione: 10.00

Kaplica w Mrozowie
Niedziela: 9.30 Sobota: 18.15 (IV-XI)
Wtorek:16.00

Kaplica w Samostrzelu
Niedziela: 9.30 Sobota: 18.00  (XI-IV)
Środa : 16.00

BIURO PARAFIALNE

Wtorek: godz. 10.00 - 12.00
Czwartek: po wieczornej Mszy świętej

w lipcu i sierpniu

środa i piątek po wieczornym nabożeństwie